Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa serdecznie zaprasza do udziału w II Konferencji w ramach kampanii edukacyjnej pod hasłem: „Dla Zdrowej i Lepszej Starości”. Na naszym kolejnym, międzypokoleniowym spotkaniu poznamy Beatę Borucką – Mądrą Babcię, Influencerkę, założycielkę SILVER TV, najsłynniejszą Babcię w Internecie, Marię Lauryn – pomysłodawczynię audycji radiowych dla seniorów, ambasadorkę Programu „Seniorzy w Akcji”, współprzewodniczącą Rady Seniora w Suwałkach. Przed nami także niezwykłe występy artystyczne seniorów.

13 grudnia 2021, Białystok, ul. Ciepła 40, Aula Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania

PROGRAM KONFERENCJI:

10:45-11:00 Rejestracja uczestników.

11:00-11:15 Przywitanie uczestników, dr Eliza Szadkowska – Prezes Zarządu Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa, Ewa Wierzbicka-Nosal – Członkini Zarządu Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa

– prezentacja filmu.

11:15-11:25 Wystąpienie „Młode Duchem” pod kierownictwem artystycznym P. Wiesławy Popiel przy Klubie Osiedlowym „BSM Miraż”.

11:25-12:25 wystąpienie pt. Co znaczy „STM, czyli Stan Młodości Stabilnej”? Jak aktywizować seniorów, jak tworzyć inicjatywy senioralne? – Maria Lauryn – Wiceprzewodnicząca Suwalskiej Rady Seniorów, przedstawicielka programu „Seniorzy w Akcji”, autorka audycji radiowych dla seniorów, Suwałki.

12:25-13:00 Przerwa kawowa

13:00-14:30 wystąpienie pt. „od Babci do Super Babci” – Beata Borucka – „Mądra Babcia”, Influencerka, założycielka SILVER TV, najsłynniejsza Babcia w Internecie, Radzymin.

14:30-15:30 Występ muzyczny – niespodzianka

15:30 Zakończenie konferencji.

Konferencja jest zorganizowana w ramach projektu dofinansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025.

Aktywni Plus Logo                      logo mrips