Rada programowa

Prof. Barbara Bień

Prof. dr hab. med. Barbara Bień

Kierownik Kliniki Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku; Przedstawiciel Instytutu dla Zdrowej i Lepszej Starości; gerontolog i geriatra; członek Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, European Academy for Medicine of Ageing; Global Ageing Research Network (GARN).

dr Ewelina Łukaszyk

Ekspert w zakresie technologii w medycynie, dr nauk medycznych, specjalizująca się w leczeniu osób w wieku starszym, lekarz specjalista w Poradni Geriatrycznej SP ZOZ MSWiA w Białymstoku, asystent naukowo-dydaktyczny w Klinice Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Członkini Instytutu dla Zdrowej i Lepszej Starości.

dr Joanna Jończykdr Joanna Jończyk

Dr nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania, mgr prawa; specjalista w dziedzinach zarządzania w organizacjach publicznych sektora ochrony zdrowia, zarządzania zasobami ludzkimi, przywództwa oraz zarządzania zmianą. Członkini Instytutu dla Zdrowej i Lepszej Starości. Przedstawicielka organizacji pacjenckich w Radzie Narodowego Funduszu Zdrowia.

dr Eliza Szadkowska

Prezes Zarządu Fundacji Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa, Członkini Zarządu Federacji Białystok oraz Instytutu dla Zdrowej i Lepszej Starości, dr nauk prawnych, specjalizuje się w prawnomiędzynarodowej ochronie praw pacjenta i partycypacji społecznej w tworzeniu polityk publicznych.

Dominik SołowiejDominik Sołowiej

Dziennikarz, specjalista ds. marketingu, webmaster i copywriter. Prowadzi spotkania poświęcone kulturze i sprawom społecznym oraz szkolenia i wykłady. Jego specjalność to: marketing polityczny, public relations, marketing narracyjny, reklama i problematyka nowych mediów. Właściciel agencji reklamowej Studio DS Info.