RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

10 lat działalności!

Nasze obecne działania i projekty

Festiwal Niezależnego Życia – 17.11.2023

Podlaski Sejmik Osób z Niepełnosprawnościami oraz Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa zapraszają na "FESTIWAL NIEZALEŻNEGO ŻYCIA", który odbędzie się 17 listopada (początek godz. 14:00) na Stadionie Miejskim w Białymstoku (Strefa VIP...

NASI CZŁONKOWIE

Ludzie, którzy tworzą FCIS

“Nie ma współpracy bez zaufania – glokalizacja zaufania publicznego to wyzwanie dla samorządów”

DOROTA KONOPKA

Członek Rady Programowej, Fundacja FCIS

“Wolontariat jest podstawą trzeciego sektora – daje pole do kreatywności, samorealizacji i rozwoju”

MAŁGORZATA WENCLIK

Członek Rady Programowej, Fundacja FCIS

“Warto być aktywnym i uczestnić w rozmaitych społecznych inicjatywach”

MAGDALENA LEWONOWSKA

Współpracownik, Fundacja FCIS