RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

10 lat działalności!

Nasze obecne działania i projekty

Ewaluacja projektu “Droga Mierzona Sukcesem”

RAPORT‌ ‌EWALUACYJNY‌ ‌ ‌ realizacji‌ ‌zadania‌ ‌publicznego‌ ‌pod‌ ‌tytułem:‌ ‌‌Droga‌ ‌Mierzona‌ ‌Sukcesem‌ ‌-‌ ‌Program‌ ‌wsparcia‌ ‌ młodzieży‌ ‌w‌ ‌wyborze‌ ‌indywidualnej‌ ‌ścieżki‌ ‌zawodowej‌ ‌  ‌  ‌ Prowadzono‌ ‌ewaluację‌ ‌na‌ ‌trzech‌...

NASI CZŁONKOWIE

Ludzie, którzy tworzą FCIS

“Nie ma współpracy bez zaufania – glokalizacja zaufania publicznego to wyzwanie dla samorządów”

DOROTA KONOPKA

Członek Rady Programowej, Fundacja FCIS

“Wolontariat jest podstawą trzeciego sektora – daje pole do kreatywności, samorealizacji i rozwoju”

MAŁGORZATA WENCLIK

Członek Rady Programowej, Fundacja FCIS

“Warto być aktywnym i uczestnić w rozmaitych społecznych inicjatywach”

MAGDALENA LEWONOWSKA

Współpracownik, Fundacja FCIS