Zapraszamy do udziału w spotkaniu online inaugurującym kampanię edukacyjną związaną z projektem “Audyt obywatelski procesu leczenia farmakologicznego seniorów w Polsce”, realizowanym przez Fundację Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa i Instytut Dla Zdrowej i Lepszej Starości. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00, 30 kwietnia 2021 roku za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Weźmie w nim udział m. in.: prof. Barbara Bień – kierownik Kliniki Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, członek Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego; dr Eliza Szadkowska – prezes zarządu Fundacji Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa oraz dr Joanna Jończyk – przedstawicielka organizacji pacjenckich w Radzie Społecznej Narodowego Funduszu Zdrowia.