RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

10 lat działalności!

Nasze obecne działania i projekty

Paszport Zdrowego Seniora – lista leków (do pobrania)

Zachęcamy do ściągnięcia i wydrukowania "Listy leków", przygotowanej w ramach "Paszportu zdrowego seniora": Paszport Zdrowego Seniora - lista leków (Word) Paszport Zdrowego Seniora - lista leków (PDF) “Paszport zdrowego seniora” to publikacja...

NASI CZŁONKOWIE

Ludzie, którzy tworzą FCIS

“Nie ma współpracy bez zaufania – glokalizacja zaufania publicznego to wyzwanie dla samorządów”

DOROTA KONOPKA

Członek Rady Programowej, Fundacja FCIS

“Wolontariat jest podstawą trzeciego sektora – daje pole do kreatywności, samorealizacji i rozwoju”

MAŁGORZATA WENCLIK

Członek Rady Programowej, Fundacja FCIS

“Warto być aktywnym i uczestnić w rozmaitych społecznych inicjatywach”

MAGDALENA LEWONOWSKA

Współpracownik, Fundacja FCIS