RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

10 lat działalności!

Nasze obecne działania i projekty

Projekt “Podlaskie w Terenie”

Informujemy o zakończeniu realizacji projektu "Podlaskie w Terenie". Poniżej linki do filmów, baza gmin i raport z ewaluacji. Gmina Narewka Facebook Gmina Supraśl Facebook Gmina Zabłudów Facebook Gmina Wasilków Facebook Gmina Rutki Facebook Baza...

Jak budować relacje między pokoleniami?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu zrealizowanego w ramach projektu "Dla Zdrowej i Lepszej Starości". Jego tematem jest budowanie relacji międzypokoleniowych. https://www.facebook.com/dlazdrowejilepszejstarosci/videos/618594346083231

NASI CZŁONKOWIE

Ludzie, którzy tworzą FCIS

“Nie ma współpracy bez zaufania – glokalizacja zaufania publicznego to wyzwanie dla samorządów”