Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie pt. „Kocham naturę”. Co należy zrobić?

1. Wykonaj zdjęcie pokazujące jak bardzo kochasz naturę, krajobraz, zwierzęta, otoczenie, w którym jesteś na wakacjach,
  2. Zdjęcie opublikuj na swoim koncie Instagram lub Facebook oznaczając go w następujący sposób: #KochamNaturę #LiderzyEkoZmian #FundacjaFCIS #WSFiZBialystok
  3. Swoje własne zdjęcie opublikuj w terminie do 4 września.
    Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa. Konkurs jest częścią projektu pn.Liderzy Eko-Zmian finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
  4. Regulamin konkursu Kocham Naturę Liderzy Eko-Zmian

plakat konkursu