Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji zorganizowanej w ramach Projektu „Liderzy Eko-Zmian”. Jej celem jest pomoc Stowarzyszeniu Ku Dobrej Nadziei. Dzięki naszej otwartości i życzliwości będziemy mogli wyposażyć mieszkania dla osób wychodzących z kryzysu bezdomności!

Dajmy drugie życie niepotrzebnym rzeczom!

Wiosenna wymiana małego sprzętu RTV i AGD odbędzie się 26 marca 2023 roku w budynku Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 (godz. 11.00-16.00). Szczegóły na plakacie w załączniku do wiadomości.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

plakat projektu liderzy eko-zmian